-

Justin Timberlake, Golden Globe'da Yarışacak

Güncellenme Tarihi: Çarşamba, 14.12.2016 13:02

Justin Timberlake, Max Martin, Lin-Manuel Miranda ve Iggy Pop, 'en iyi film soundtrack' ödülü için yarışacaklar!

Geçtiğimiz günlerde açıklanan 2017 Golden Globes Awards (Altın Küre Ödülleri) adayları arasında 'En İyi Soundtrack' dalında öne çıkan isim, Trolls filmi için yazılan "Can't Stop The Feeling" şarkısı oldu.

Justin Timberlake, Max Martin ve Shellback tarafından yazılan, bestelenen ve Mayıs ayında single olarak dinleyiciye sunulan "Can't Stop The Feeling" şarkısı, Billboard Hot 100 listesinde bir süre 1 numarada kalmıştı.

Diğer bir güçlü aday da, Broadway'de fırtınalar estiren, kapalı gişe oynanan Hamilyon müzikalinin yaratıcısı Lin-Manuel Miranda'nın, Moana animasyonu için yazdığı "How Far I'll Go" parçası oldu.

Golden Globes adayları arasında ayrıca Gold filmine Iggy Pop işbirliği ile yazılan 'Gold' şarkısı, Ryan Tedder ve Stevie Wonder'ın Sing filmi için yazdığı Faith şarkısı ve La La Land (Aşıklar şehri) filmi için yazılan City Of Stars şarkısı var.

'En İyi Özgün Şarkı' dalında ise Ay Işığı (Moonlight), Aşıklar Şehri (La La Land), Geliş (Arrival), ve Lion Gizli Sayılar (Hidden Figures) filmleri aday oldu.

Golden Globes ödül töreni, 8 Ocak'ta gerçekleşecek.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

23 Ekim 2018, Salı
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN