-

Reha Beyoğlu: Reis filmi rekor kıracak

Güncellenme Tarihi: Salı, 20.12.2016 11:15

"Reis" filminde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ı canlandıran başrol oyuncusu Reha Beyoğlu, filmi anlattı.

Reha Beyoğlu, Giresun'un Görele ilçesinde bulunan Hasan Ali Yücel Kültür Merkezinde katıldığı söyleşide, filmde Cumhurbaşkanı Erdoğan'ı canlandırmaktan onur ve gurur duyduğunu söyledi.

Filmin tanıtımına Giresun'dan start verdiklerini dile getiren Beyoğlu, "Çünkü filmin konusu olan Cumhurbaşkanımız Erdoğan, başbakanlık ve cumhurbaşkanlığına giden yolda AK Parti'nin kuruluşunun temellerini Giresun'da atmıştır. Biz de bu nedenle filmin tanıtımına Giresun'dan başlamak istedik" şeklinde konuştu.

Filmin gişe rekoru kıracağını ifade eden Beyoğlu, sözlerini şöyle sürdürdü: "Ülkemizde bir komedi filmi gişe rekoru kırıyorsa 'Reis' filminin de ciddi bir gişe yapacağından şüphemiz yoktur çünkü bu filmde bir dünya liderinin hayatı anlatılmaktadır. Bir dünya liderinin biyografisi, beyaz perdeye taşınmıştır. Çocukluğu nasıl geçti? Belediye başkanlığından cezaevine nasıl girdi? Neler yaşadı? Kısacası, hepsi bu filmde yer almaktadır. Dünya lideri Cumhurbaşkanımız Erdoğan'ın hayatını merak edenlerin meydanları doldurduğu gibi sinema salonlarını da dolduracağı düşüncesindeyim.

GELİRLERİ BAĞIŞLANACAK

Filmin gişe gelirleri Kızılay ve AFAD'a bağışlanacağını söyleyen Beyoğlu, filmin galasının ise Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın doğum günü olan 26 Şubat'ta yapılacağını ve vizyona da 3 Mart'ta gireceğini söyledi.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

23 Ekim 2018, Salı
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN