-

Ata Demirer: Hayalimi gerçekleştirdim

Güncellenme Tarihi: Çarşamba, 21.12.2016 13:43

Ata Demirer, BKM yapımı 'Olanlar Oldu' filminin çekimlerini tamamladı. Demirer ekibine verdiği yemekte basın mesuplarının sorularını yanıtladı.

Cihangir'de verilen yemeğe katılanlar arasında başta filmin yönetmeni Hakan Algül ve oyuncular Ülkü Duru, Salih Kalyon, Renan Bilek, Seda Güven, Toprak Sergen, ve Derya Alabora katıldı.

"İLK DEFA BİR SİNEMA FİLMİNDE İKİ KARAKTERİ OYNUYORUM"

Ata Demirer: "Hoşgeldiniz, hepimize hayırlı uğurlu olsun. Hakan Bey ile 6. filmimiz olacak, güzel bir film yaptığımıza inanıyoruz. Ç ok güzel hatıralarla dolu bir çekim etabıydı. İki karakteri oynuyorum ben, hayatımda iki karakteri oynadığım bir sinema filmi daha önce hiç olmamıştı. Bir kadını ve bir oğlunu oynuyorum. Anne-oğul Ege'de yaşıyorlar. Pansiyonculuk ve turzim üzerine bir hayatları var. Oğlan yaşını almış fakat bir türlü evlenmeyi başaramamış. Fakat anne çok içerleniyor çünkü kasabanın en güzel kızından (Seda Güven) ayrıldı diye üzülüyor".

"HAYALİMİ GERÇEKLEŞTİRDİM"

Demirer sözlerine şöyle devam etti: "Anneler doğrusunu bilir çizgisinde ilerleyen bir Ege komedisi. Kendi hayallerimi gerçekleştirmek için bu işleri yapıyorum. Burada da bir hayalimi gerçekleştirdim, yıllardır masa başında arkadaşlarımı eğledirmek için kullandığım bir ses bir biçimiydi. Onu oynamayı cesaret ve hevesle bilgisayar başına oturdum. Türk sinemasında galiba kadın olarak ilklerden biri olacak. Erkekken kadın olma çok yapıldı ama burada kadın olarak başlıyoruz."

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

23 Ekim 2018, Salı
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN