-

Camila Cabello, Fifth Harmony'den Ayrıldı

Güncellenme Tarihi: Salı, 20.12.2016 09:07

2012 yılında ABD'de yayınlanan The X Factor yarışmasıyla çıkış yapan ve şimdiye kadar iki stüdyo albümü yayınlayan Fifth Harmony grubu, bundan sonra yoluna dört kişi olarak devam edecek.

1997 yılında Küba'da doğan henüz 15 yaşlarında ünlü olmanın kapısını aralayan Camila Cabello Twitter hesabı üzerinden 18 Aralık 2016 itibari ile Fifth Harmony müzik grubundan ayrıldığı ve artık herhangi bir projelerinde yer almayacağını belirtti.

Genç kızlardan oluşan ve tüm dünyada oldukça büyük bir hayran kitlesi olan Fifth Harmony'nin üyeleri Ally Brooke, Normani Kordei, Dinah Jane Hansen ve Lauren Jauregui, beşinci üye Camila Cabello'nun Twitter hesabından yaptığı ayrılık açıklamasının ardından, dört kişi de kalsalar grup olarak devam edeceklerini söylediler.

Dört kadın şarkıcı, gruptan ayrılma kararı alan Camila Cabello için, "Bu yolun başından beri bizimle birlikte oldun, bize hep destek oldun. Sevgililerimizle." şeklinde bir de mesaj yayınladılar.

2015'te Reflection albümü (Billboard 200'de 5 numaraya yükseldi) ve bu yılın başlarında yayınladıkları 7/27 albümlerinin (Billboard 200'de 4 numarada) ardından, dört kişi kalan grup, bakalım ilerleyen zamanda ekibe, yeniden bir beşinci üye dahil edecek mi yoksa böyle mi devam edecek.

Camila Cabello, son olarak geçtiğimiz hafta, grupla birlikte iHeart Radio'nun Jingle Ball gecesinde sahne almıştı...

Bu Haberi Paylaş:
BİZE ULAŞIN