-

Fifth Harmony üyelerinden Camilia Cabello grubu bıraktığını açıkladı

Güncellenme Tarihi: Çarşamba, 21.12.2016 09:43

5. Yıllarına girmeden 4 kişi kalan Fifth Harmony'den solo çalışan ikinci isim Normani Kordei oldu.

Yeni Drake mash-up'ında Fake Love ve Sneakin parçaları Normani'nin sound'unu yansıtan haliyle bir araya geldi. Drake'in müziğini her zaman takdir ettiğini ifade eden Kordei, sevdiği parçalara kendi yaratıcılığını eklemeyi ve hayranları ile paylaşmayı sevdiğini belirtti.

Drake mash-up'ındaki ekip, The Invaders prodüktörlüğünde geçen aylarda Tory Lanez parçası Say It'e de Normani'nin vokalleri ile bir mash-up hazırlanmıştı.

Gruptan gelen bomba ayrılık haberi öncesi Lauren ise, Marian Hill'e Back to Me parçasında vokalleri ile eşlik etmiş ve hemen sonrasında mahkemeden marijuana bulundurması ile ilgili uyarı almıştı. Camilla Cabello'nun ayrılığı ve solo müzik yayınlayan 3. Grup üyesi ile Fifth Harmony de One Direction yolunda ilerliyor gibi görünüyor.

Twitter üzerinden yaptığı paylaşımla birlikte grup arkadaşlarına başarılar dilediğini açıklayan ünlü şarkıcının grup hesabını twitter bilgileri arasından çıkarttığı da dikkat çekiyor.

Olay sonrası dün gece itibari ile açıklamalarda bulunan Cabello tüm grup üyelerinin bu durumdan haberdar olduğunu ancak yalnızca hayranlarına yeni açıkladıklarını belirtti.

Cabello gruba 15 yaşında dahil olmuş ve dünyanın en başarılı isimleri arasına girmeyi başarmıştı.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

24 Ekim 2018, Çarşamba
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN