-

Calvin Harris ve Katy Perry 'den ortak çalışma

Güncellenme Tarihi: Cuma, 12.05.2017 10:44

Calvin Harris Funk Wav Bounces Vol. 1 albümünün çıkış tarihini açıkladı

Dünyanın en çok kazanan DJ'leri arasında yer alan Calvin Harris Funk Wav Bounces Vol. 1 albümünün çıkış tarihinin 30 haziran olduğunu twitter hesabından yayınladı. Harris'in bu yeni albümünde süpriz bir şarkıda yer alıyor. Katy Perry ile birlikte bir şarkı hazırladıklarını duyuran ünlü DJ hayranlarını heyecanlandırdı.

Yeni albümde Nicki Minaj, Ariana Grande, Travis Scott, Frank Ocean, Migos, Big Sean, John Legend, Snoop Dogg yer alacak. Oldukça iddialı isimlerinde yer aldığı bu albümde Katy Perry isminin ön plana çıkması akıllara Taylor Swift aşkını getirdi.

Bilindiği üzere Taylor Swift ile yaşadıkları aşkta Katy Perry Calvin Harris tarafında yer almıştı. Katy ve Calvin haris arasında bir yakınlaşma olup olmadığını ise önümüzdeki günler gösterecek.

Ünlü Dj Calvin Harris , Haziran ayında yayınlayacağı albümün detaylarını yavaş yavaş açıklıyor.

Vol 1 . albümünün 30 Haziran 'da müzik marketlerde ki yerini alacağını belirten Harris , albümde Katy Perry ile de sürpriz bir çalışmanın yer aldığını duyurdu.

Ayrıca ünlü dj 'in albümünde Nicki Minaj , Big Sean , Ariana Grande gibi iddialı isimlerinde olacağı gelen bilgiler arasında.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

17 Ekim 2018, Çarşamba
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN