-

Ahmet Özhan ve Gülben Ergen'den muhteşem düet: "Bana Seni Gerek Seni"

Güncellenme Tarihi: Salı, 12.07.2016 15:13

Ahmet Özhan yıllarca unutulmayacak bir projeye imza attı. Bugüne kadar, kariyeri boyunca, bestelenmiş hemen hemen tüm ilahileri seslendirdiği halde, her fırsatta "Bu şarkıları okumaya doyamadım" dediği eserleri yeni bir tarzda icra etmek istedi...
Ahmet Özhan bu projeyi menajeri Oğuz Arınmış ile paylaştıktan sonra Taşkın Sabah ve Gülben Ergen ile projenin modern altyapılarla oluşması konusunda fikir birliğine vardılar. Özenle seçilmiş bu ilahiler, Taşkın Sabah'ın müzik yönetmenliğinde modern altyapılarla yeni bir soluk kazandı.
"BEST OF İLAHİLER VE DÜETLER" albümünde, bugüne kadar hiç ilahi okumamış olan Gülben Ergen de, sürpriz bir düetle yer aldı.
Yunus Emre'nin en özel eserlerinden biri olan "BANA SENİ GEREK SENİ"de Ahmet Özhan ile Gülben Ergen aynı zamanda kamera karşısına geçerek Nihat Odabaşı yönetmenliğinde bu eseri ölümsüzleştirdi.
Avrupa Müzik markasıyla 24 Haziranda Türk Telekom Müzik ve TİVİBU'da yayınlanan, 27 Haziran'da tüm müzik marketlerde yerini alan "BEST OF İLAHİLER VE DÜETLER" albümünün, Nihat Odabaşı yönetmenliğinde kliplenen "BANA SENİ GEREK SENİ" düeti önümüzdeki hafta ekranlardaki yerini alacak.
Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

21 Mart 2019, Perşembe
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN