-

Didim’de Bora Duran rüzgarı

Güncellenme Tarihi: Cumartesi, 13.08.2016 14:35

Türk pop müziği şarkıcısı Bora Duran, sahne aldığı Aydın’ın Didim İlçesi’nde hayranlarına keyifli bir gece yaşattı.

Didim'deki Temmuz Bar'da sahne alan Bora Duran, 'İnsan' isimli parçasıyla başladığı konserde 3 saat boyunca sevenlerine seslendi.

'Lodos', 'Yak Beni', 'Bir Harmanım Bu Akşam', 'Müebbet', 'Sen de Gidersen' ve 'Gül Senin Tenin' isimli duygusal şarkılarını hayranlarıyla birlikte söyleyen Duran, sahne performansıyla dikkati çekti. Bora Duran'ın sevilen şarkılarını seslendirdiği konsere katılan konuklar gecenin geç saatlerine kadar eğlendi.

Ege Üniversitesi konservatuarında öğrenciyken yazları Didim'de çalıştığını belirten Bora Duran, "Didim Temmuz Bar'da 'Grup Akdeniz' adlı grupla beraber yıllarca çaldık, söyledik. Burası benim için çok özel bir yer o yüzden. Çocukluğumun, gençliğimin geçtiği, genç müzisyenliğimin, müzik heyecanıyla yandığım zamanların geçtiği bir yer burası benim için" dedi.

EKİM'DE SİNGLE, KASIM'DA ALBÜM

'Unut Bakalım' adlı yeni bir single parçası hazırladığını belirten Bora Duran, yazları Bodrum Gümüşlük'te yaşadığını, oraya hitaben yazdığı bir şarkı olan 'Unut Bakalım' parçasının hüzünlü bir aşk hikayesini anlattığını söyledi.

Yeni albümün hazırlıkları içerisinde olduğunu ifade eden Duran, "Ekim ayı itibariyle yeni bir single şarkı yapacağız. Ondan sonra da yeni albümümüzü çıkaracağız. Bir yandan başka müzisyenlere şarkılar da veriyoruz. Gülben Erken ile 'Kalbimi Koydum' adlı şarkıya düet yaptık. Ayrıca Ümit Besen'in eski ve yeni şarkılardan oluşan albümünü yaptım. Bu sene Kasım veya Aralık ayında bu albüm çıkacak. Ümit Besen ile birlikte yaptığımız 'Nikah Masası' adlı şarkının düeti de bu albüm içerisinde yer alıyor. Bunu önümüzdeki zamanlarda kliplendireceğiz" şeklinde konuştu.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

17 Ekim 2018, Çarşamba
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN