-

Atiye coşturdu, Selami Şahin mest etti

Güncellenme Tarihi: Salı, 06.09.2016 17:34

FANTAZİ ve arabesk müziğinin sevilen bestekar ve yorumcularından Selami Şahin, EXPO 2016 Antalya'da konser verdi. Aynı gecede sahneye çıkan Atiye de şarkıları ve danslarıyla beğeni topladı.

EXPO 2016 Antalya'da yerli sanatçıların konserleri hız kesmeden devam ediyor. Turkcell büyük amfitiyatro bu kez fantazi ve arabesk müziğinin usta ismi Selami Şahin ile pop müziğin sevilen ismi Atiye'yi ağırladı.

Işık Açıkkar'ın sunuculuğunu yaptığı gecede sahneye ilk çıkan isim Atiye oldu. Beyaz ve simli kıyafetiyle beğenilen Atiye 'Soygun var' şarkısıyla başladığı konserde sevilen şarkılarını seslendirdi. Sahnede kendisine eşlik eden dansçılar eşliğinde şarkılarını söyleyen Atiye, performansıyla da büyük beğeni topladı. Atiye, konseri izlemeye gelen hayranlarıyla birlikte 'selfie' çektirdi. Konserin son şarkısını hayranlarının isteğine bırakan Atiye, gelen talep doğrultusunda 'Salla' adlı şarkıyla konserini bitirdi.

SELAMİ ŞAHİN HEM GÜLDÜRDÜ HEM HÜZÜNLENDİRDİ

Atiye'nin ardından sahneye çıkan usta sanatçı Selami Şahin ise şarkılarıyla olduğu kadar şarkı aralarında yaptığı esprilerle de izleyenleri güldürdü. Bestekar ve yorumcu Selami Şahin, sahneye sevilen şarkısı 'Seninle Başım Dertte' ile çıktı. Geçtiğimiz günlerde 50'nci sanat yılını kutlayan Selami Şahin, kendisini dinleyenlere şunları söyledi:

"50 yılı geçti benim şöhret oluşum. Bunca zamandır Selami Şahin varsa sizin sevginizle var. Size çok şey borçluyum. Allah sizleri başımdan eksik etmesin. Bu gece okuyacağım bütün şarkılar kendi bestelerimdir. Antalya'da EXPO'da sizlerle buluşmak benim için büyük bir onur. Büyük bir gurur. Sizleri mutlu etmek için elimden geldiğince şarkılar söyleyeceğim."

Zaman zaman şarkılarının hikayelerini de dinleyenlerle paylaşan Şahin, 'Gözler Kalbin Aynasıdır' adlı şarkıyı nasıl bestelediğini ise şöyle anlattı:

"Bekarlık zamanında herkesin sevgilisi olmuştur. Beni kızdırdı sevgilim, dedim ki, 'Ben seni sevmiyorum' O da bana dedi ki, 'Aşkım yalan söylüyorsun. Çünkü gözlerin öyle demiyor. Gözler kalbin aynasıdır' O şarkı öyle çıktı."

Konser sonunda Atiye ve Selami Şahin'e EXPO 2016 Antalya'nın sembol çiçeği şakayık hediye edildi.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

21 Mart 2019, Perşembe
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN