MFÖGüzel Şeylerde Oluyor Hayatta

The Away Days'den albüm müjdecisi klip!

Güncellenme Tarihi: Cumartesi, 01.10.2016 16:30

The Away Days, yepyeni single çalışması “World Horizon”u yayınladı.

İstanbul'da kurulan indie, dream pop grubu The Away Days, prömiyerini İngiltere'de yaptığı yepyeni single çalışması "World Horizon"un video klibini yayınladı.

Pasaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayınlanan şarkının promiyeri ilk defa İngiltere'nin yüksek tirajlı gazetesi The Independent'ın web sitesinden yapıldı.

Henüz ilk albümlerini yapmamış olsalar da, 2014'ten beri yayınladıkları "Paris", "Your Colour", "BestRebellious", "Calm Your Eyes" gibi birçok single çalışmaları ile The Guardian, Vice, SPIN, The Independent ve Red Bull gibi büyük medya kuruluşlarının ilgisini çekmeye başaran The Away Days, son olarak Fender gibi bir dünya markasının resmi yüzlerinden birisi oldu.

Bugüne kadar Belle&Sebastian, Massive Attack, Portishead gibi büyük isimlerle aynı sahneyi paylaşan grubun; aynı zamanda şarkıları Victoria Secret, Ralph Lauren gibi önemli moda isimlerinin defilelerinde çalındı.

Dünyanın en önemli radyoları BBC Music, KEXP, KCRW gibi radyolarda şarkıları sıklıkla çalınan grup, bu sene Barack Obama'nın konuşmacı olduğu, Texas'ta düzenlenen SXSW festivalinde performansını sergiledi.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

19 Temmuz 2018, Perşembe
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Müziğin Rengi
  • 11:00Ferhat Hakan
  • 13:00Utku'yla İstekler
  • 15:00Gönül Dostu Füsun

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN