-

MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde bir ilk!

Güncellenme Tarihi: Cuma, 04.11.2016 17:32

Rock müziğin güçlü temsilcilerinden One Republic, ilk kez bu yıl MTV Avrupa Müzik Ödülleri sahnesinde olacak.

Rock müziğin güçlü temsilcilerinden One Republic, ilk kez, uluslararası arenada fazlasıyla sevilen ve bu yıl 6 Kasım Pazar günü saat 20.00'de Rotterdam'da gerçekleşecek MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde sahne alacak.

1994 yılından itibaren MTV Avrupa Müzik Ödülleri, dünyanın en prestijli müzik ödül töreni olarak biliniyor. 2012 MTV Avrupa Müzik Ödülleri, Almanya'nın Frankfurt şehrinde, 183.5 milyon oylama katılımı ve 39.4 milyon izleyici ile bir rekora imza atarak gerçekleşmişti. Bunun yanı sıra şovda, hayranlara mümkün olan her an her alandan şova dahil olma imkanı sağlanması ile beklenenin üzerinde bir sosyal medya iletişimi de sağlanmıştı.

Daha önceki Avrupa Müzik Ödül törenlerinde; Beyonce, Katy Perry, Taylor Swift, Jay-Z, Rihanna, Green Day, Madonna, Justin Bieber, Shakira, No Doubt, Kanye West, Selena Gomez, Bon Jovi, Alicia Keys, Tokio Hotel, Red Hot Chili Peppers, Kings of Leon, U2, Coldplay, Prince, Lady Gaga gibi dünyanın en gözde ve ikonik sanatçıları performanslar sergilemişti.

SAHNE İLK KEZ ONE REPUBLIC'İN

Bebe Rehxa'nın ev sahipliğinde gerçekleşecek 2016 MTV Avrupa Müzik Ödülleri gecesinde One Republic'in yanı sıra Bruno Mars, Shawn Mendes, DNCE, Lukas Graham ve Zara Larsson da sahne alacak.

Dünya turlarını dördüncü albümleri, Oh My My'i tamamlamak için gezdikten sonra, One Republic ilk kez MTV Avrupa Müzik Ödülleri'nde sahne almak için Rotterdam'a iniş yapıyor. Dünya çapında üne sahip rock müzik grubu 2 yılda, Moskova, Paris, Tokyo, Londra ve Meksiko gibi 154 şehir, 26 ülke gezdi.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

15 Kasım 2018, Perşembe
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN