-

Bon Jovi'den yeni albüm

Güncellenme Tarihi: Cuma, 18.11.2016 17:38

‘This House is Not For Sale’ adlı albüm, gruptaki müzisyenlerin son üç senede yaşadığı sıkıntılardan ilham alınarak hazırlanmış.

Bon Jovi müzik dünyasına 'This House is Not For Sale' adlı albümüyle geri döndü. Çıkardıkları bu 13. stüdyo albümü, gruptaki müzisyenlerin son üç senede yaşadığı sıkıntılardan ilham alınarak hazırlanmış.

Gruba adını veren efsanevi rock solisti Jon Bon Jovi, albümün ana temasını Jerry Uelsmann tarafından hazırlanmış bir fotoğrafın oluşturduğunu söylüyor. Fotoğrafta büyük bir ağaçla bütünleşmiş ve toprağa bu ağacın kökleriyle tutunmuş bir ev resmediliyor.

Jon Bon Jovi, Grubun Solisti: "Hani derler ya her fotoğrafın bir hikayesi vardır. Fotoğraftaki bu evi gördüğüm zaman hemen aklıma bir hikaye geldi. Bu ev, derin kökleriyle çok ihtişamlı duruyordu. Bu evin dört duvarı arasında büyük bir tarih gizliydi. Ancak ev biraz harap bir haldeydi. Böylece 'bu ev satılık değil' ibaresi albümün ana teması oldu. Çünkü albüm şarkı koleksiyonu gibi oluşmadı. Bu parçalar son üç yılda üstesinden geldiğimiz zorlukları hatırlatan bir dizi şeklinde ortaya çıktı.''

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

24 Ekim 2018, Çarşamba
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN