-

CANSU ve BERKAY'dan harika düet “DELİGÜL”

Güncellenme Tarihi: Pazartesi, 05.12.2016 10:10

Yazdığı şarkılar kadar solist performansı ve duruşu ile son dönemin adından sıkça söz edilen isimlerinden Cansu, sürprizlerle dolu yeni projesi "Deligül"ü müzikseverlerin beğenisine sundu.

Sözleri Cansu Kurtcu'ya bestesi Cansu Kurtcu ve Fettah Can'a düzenlemesi ise Çağrı Telkıvıran'a ait olan "Deligül"ün tüm kayıtları Doğulu Stüdyo'da gerçekleşti. Şarkının mixlerinde Aliş Kaygusuz'un masteringinde ise Çağlar Türkmen'in imzası yer alıyor.

Cansu'nun "Deligül" Sürprizi...

"Deligül"ün kayıtları sırasında stüdyo ziyareti yapan ve şarkıyı dinleyen Berkay, projede mutlaka yer almak istediğini dile getirerek dahil oldu. Daha önce de Cansu şarkılarına kendi albümlerinde yer veren Berkay, bu kez Cansu'yla birlikte "Deligül"ü söyledi. İkilinin müzikal birlikteliklerine bir yenisi daha eklenmiş oldu.

Cansu ve Berkay, "Deligül"ün video klibi için Cansu'nun değişmeyen ekibi olan son dönemin popüler yönetmeni Bedran Güzel yönetmenliğinde ve Veli Kuzlu görüntü yönetmenliğinde kamera karşısına geçti. Ümraniye Film Platoları'nda kurulan 5 ayrı sette gerçekleştirilen çekimler, geniş bir teknik ekip ile 20 saate yakın sürdü. Cansu her zaman dikkat çeken stilini bu video klibinde de gözler önüne serdi. Birçok kadın dergisinin de stil danışmanı olan ve daha önce de fotoğraf çekimlerinde de birlikte çalıştığı Sinem Ertekin ile bir araya gelen genç müzisyen şehirli, maskülen ve elegan tarzını "Deligül"ün video klibinde de ekrana taşıdı.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

15 Kasım 2018, Perşembe
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN