-

Ferhat Köse'den Romantik Kış Şarkısı:"Pınar Misali"

Güncellenme Tarihi: Cuma, 13.01.2017 12:17

Uzun yıllardır birçok sanatçıya sahnede sesi ve gitarıyla eşlik eden Ferhat Köse'nin, yeni single çalışması "Pınar Misali" Pasaj Müzik etiketiyle dijital platformlarda yayına girdi.

Sözü ve müziği Cihan Konuk'a, düzenlemesi Ferhat Köse'ye ait olan şarkı tamamen akustik bir sound'a sahip. Kayıtları Stüdyo Voice'da yapılan şarkıda Ferhat Köse'ye, Türkiye'nin önemli müzisyenlerinden Serhan Yasdıman (gitar), Hakan Yelbiz (bas gitar), Abbas Karacan(perküsyon) ve Hande Ünsal(vokal) eşlik etti. Şarkının mix ve mastering'i Özgür Yurtoğlu tarafında yapıldı.

Eyüp Doğdu'nun fotoğraflarını çektiği "Pınar Misali"nin video klibi, Ferhat Köse'nin diğer kliplerinde de beraber çalıştığı Gökhan Özdemir yönetmenliğinde 4 günde tamamlandı. Kerpe, Safranbolu ve Yedigöller'de çekilen klipte Ferhat Köse'ye genç oyuncu Ayşe Taşyar eşlik etti.

Diskografi:

Ferhat Köse, sözü müziği Soner Arıca'ya, düzenlemesi Sezgin Gezgin'e ait olan "Çaresiz"(Aralık 2014), ardından söz ve müziği Cihan Konuk'a ait olan "Buraya Kadar" (Mart 2015) isimli şarkının akustik ve Selami Bilgiç versiyonuyla 3 şarkılık maxi single'ını yayınladı. Geçtiğimiz yaz sonu da sözü Sezen Aksu ve Aşkın Nur Yengi'ye müziği ise Aşkın Nur Yengi'ye, düzenlemesi Serkan Balkan'a ait "Nazlanma" ( Ağustos 2015) isimli şarkıyı müzikseverlerin beğenisine sundu.

Müzik yaşamının yanı sıra Ferhat Köse, bir müzik öğretmeni ve halen zihinsel engelliler okulunda müzik öğretmenliği görevine devam etmektedir.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

19 Aralık 2018, Çarşamba
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN