-

Yine Çok Konuşulacak!

Güncellenme Tarihi: Perşembe, 19.01.2017 10:13

Küçük yaşta sahne aldığı için birçok kişinin eleştirdiği Aleyna Tilki yine çok konuşulacak.

Aleyna Tilki önceki akşam annesi Havva Tilki ve kuaförüyle birlikte saçlarını yaptırdıktan sonra Kuruçeşme'de bir mekana gitti. İki gün önce annesi Havva Tilki'ye 750 bin TL'ye ev aldığı haberleri çıkan Aleyna Tilki, mekândan gece 01.00'de okul kıyafeti ve çantasıyla çıktı.

"KİMİNLE ÇALIŞTIĞIMI SÖYLEMEYECEĞİM"

Annesi Havva Tilki ile gazetecilerin sorularını yanıtlayan 16 yaşındaki Aleyna Tilki, "İkinci şarkıma hazırlanıyorum ve birçok şarkı arasından birinde karar kıldım. Heyecanlıyım. Bu şarkıda kiminle çalıştığımı da şimdi söyleyemeyeceğim" dedi.

"ANNEME DEĞİL EV, HEDİYE BİLE ALMADIM"

Annesine hediye ev aldığı haberlerine yönelik konuşan Tilki, "Keşke ev alsam ama şu an öyle büyük paralar kazanmıyorum. İnşallah alırız. Dua edin alalım. Anneme daha hediye bile almadım ama almayı çok istiyorum. Kazandığımız şeyler var ama şu anda çok az" derken annesi ise, "Ben de gazetelerden öğrendim. Benim zaten evim var, ihtiyacım yok" dedi. Kazandığı ilk parayla bir sonraki sahnesi için elbise aldığını söyleyen 16 yaşındaki liseli şarkıcı bir süre önce sarf ettiği"Lüks yaşıyoruz" sözlerine ise, "Dünyada bir sürü zulüm varken biz evimizde sıcacık yatakta yatıyoruz. Bunu kast etmiştim" diyerek açıklık getirdi.

"SORGUYA ALINMADIK"

Öte yandan anne Havva Tilki, kızının küçük yaşta sahneye çıkmasına izin verdikleri gerekçesiyle savcılıkta ifade verdiklerine dair çıkan haberlere de açıklık getirdi. Havva Hanım, "Sorguya alındığımız iddia edilmiş. Böyle bir şey söz konusu değil. Aleyna'ya sosyal medya üzerinden yapılan hakaretlerle ilgili açtığımız bazı davalar vardı. Tüm mesele bununla ilgili" dedi. Yaklaşık 10 dakika gazetecilere konuşan Aleyna'nın annesi ise araya girerek, "Yeter Aleyna'cığım artık gitmemiz lazım" diyerek bekleyen taksiyle Maltepe'deki evlerinin yolunu tuttular.

Kaynak: Cadde

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

15 Aralık 2018, Cumartesi
  • 06:00Turkuvaz Hit
  • 07:00Müziğin Rengi
  • 13:00TOP 20
  • 15:00Hayatın Ritmi
  • 18:00Turkuvaz Hit

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN