-

Semra San’dan Yeni Maxi Single ‘’SON SÖZ’’

Güncellenme Tarihi: Cuma, 17.02.2017 15:43

Semra San, iki yılın ardından ''Son Söz '' adını verdiği maxi single Musicom Prodüksiyon etiketi ile müzik marketlerdeki yerini aldı.

Oyunculuk eğitimi ve rol aldığı ''Kördüğüm '' dizisinin çekimlerinden dolayı müziğe ara veren genç yorumcu Semra San; Türkiye'nin önde gelen müzik ustaları ile bir araya gelerek , yeni maxi single çalışması Son Söz'ü dinleyicileri ile buluşturdu.

Son Söz isimli maxi single 'ın çıkış olan ''Özür Diliyorum Aşktan '' isimli şarkının sözü Hakkı Yalçın ,müziği Gökhan Tepe'ye ,düzenlemesi ise ; Volga Tamöz imzası taşıyor.

Maxi single ile aynı ismi taşıyan '' Son Söz'' isimli şarkının söz ve müziği Sinan Akçil ,düzenlemesi Volga Tamöz ,'' Üç Vakte Kadar'' isimli şarkının sözü Hakkı Yalçın ,müziği Ceyhun Çelikten ,Düzenlemesi Erhan Bayrak . ''Kara Bela'' isimli şarkının söz ve müziği Sinan akçil ve düzenlemesi Mert Ali İçelli'ye ait 4 şarkı yeni şarkı yer alıyor.

''Son Söz'' isimli maxi single'ın Marka danışmanlığını Selim Akar , Fotograflar ise ; Serhat Hayri tarafından çekildi.

Video Klip ; Maxi single 'ın çıkış şarksı olan, Özür Diliyorum Aşktan 'a Gülşen Aybaba yönetmenliğinde profesyonel bir ekiple çekildi.Klip önümüzdeki hafta müzik kanallarında yerini almaya hazır.

ÇIKIŞ ŞARKISI : ÖZÜR DİLİYORUM AŞKTAN/ SÖZ:HAKKI YALÇIN MÜZİK:GÖKHAN TEPE/ DÜZENLEME:VOLGA TAMÖZ

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

13 Aralık 2018, Perşembe
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN