-

Tufan, İlk Solo Albümü "Sevda Hikayesi" ile Merhaba Dedi

Güncellenme Tarihi: Çarşamba, 09.08.2017 11:05

Farklı ve güçlü yorumu ile Tufan 'ın ilk solo albümü ''SEVDA HİKAYESİ '' Dmc Etiketi ile müzikseverlerle buluştu…

Albümde birbirinden güzel 6 eser yer almaktadır. Bu eserlerin tamamı yine, ülkemizin önde gelen hem tanınmış, hem de başarılı besteci ve söz yazarlarına aittir. Albümün yönetmenliğini ; Tarkan, Murat Boz, Aşkın Nur Yengi vb. isimlerin de bestelerini seslendirdiği Serkan İzzet Özdoğan; yine birçok tanınmış unutulmaz esere imza atan söz yazarları Günay Çoban ve Hakkı Yalçın; usta besteci Selami Şahin ve Hande Ünsal'a ait eserlerin yer aldığı bu muhteşem albümün aranjörlüğünü ise son yılların en başarılı aranjörlerinden Burak Buluç yaptı.

Tufan'ın ilk video klibi aynı zamanda çıkış şarkısı da olan "Sevda Hikâyesi"ne çekildi. Genç ve başarılı yönetmenlerimizden İrem Haykır'ın yönetmenliğinde çekilen video klibin kamera önünde ve arkasında toplam 70 kişilik kalabalık bir ekip yer aldı."Sevda Hikâyesi"aynı zamanda uzun süren bir emeğin ve takım çalışmasının da hikâyesi. Albümdeki muhteşem eserlerle bütünleşen Tufan'ın güçlü sesi ve yorumu şimdiden dikkat çekmeye başladı.

Albümün fotoğraflarını ise NationalGeographic dâhil olmak üzere, bu güne dek birçok uluslararası yayın kurumundan ödül alan fotoğraf sanatçısı Mehmet Kıratlı çekti.Klip ve basın fotografları ise ;Safa Gülsoy 'un profesyonel objektifinden yansıdı.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

20 Ekim 2018, Cumartesi
  • 06:00Turkuvaz Hit
  • 07:00Müziğin Rengi
  • 13:00TOP 20
  • 15:00Hayatın Ritmi
  • 18:00Turkuvaz Hit

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN