-

Ferman’dan maNga Müjdesi!

Güncellenme Tarihi: Salı, 17.10.2017 17:13

Ferman Akgül, Manga'nın yeni albüm çalışmalarına başladığını, önümüzdeki Mart ayında 3-4 şarkılık bir sürpriz yapacaklarını belirtti.

Forum Magnesia Alışveriş Merkezi, Fashion Week kapsamında geçtiğimiz hafta sonu Türk rock müziğinin sevilen ismi, maNga'nın solisti Ferman Akgül'ü ağırladı. Manisalı hayranlarına sevilen şarkılarından oluşan akustik bir konser veren Akgül, yeni albüm çalışmaları için önümüzdeki haftalarda stüdyoya gireceklerini söyledi.

MANGA'DAN YENİ ALBÜM

Solo çalışmalarımın ilk turnesini bitirdiğini ifade eden Akgül, "Düş Sırtında' adlı parça için klip çektik. İskender Paydaş'ın da eşlik ettiği bir parça. Ondan sonra belki bir süre sonra 3. klip çekerim. Ama asıl Manga'nın çalışmaları başladı. Solo albümün yeni klibini verdiğim sıralarda ben stüdyoda olacağım. Yeni albüm mart gibi 3-4 şarkılık ufak bir sürpriz yapacağız. Marttan sonra tekrar stüdyo çalışmalarına girerek eylül, ekim gibi yeni albümü çıkartacağız. Manga'nın albümü için de Demir Demirkan ile anlaştık. Şu an kendisi Amerika'da, kendisinin dönmesini bekliyoruz" dedi.

Bu Haberi Paylaş:

Mobil Uygulamalarımız

RADYO TURKUVAZ

21 Mart 2019, Perşembe
  • 07:00Uğur Eracil ile Turkuvaz Sabah
  • 10:00Gönül Dostu Füsun
  • 12:00Utku'yla İstekler
  • 14:00İrem Erzü
  • 16:00Erdem Durmuş

Ajanda son 12 Saat

BİZE ULAŞIN