RADYONU SEÇ
  • RADYO TURKUVAZ
  • RADYO ENERJİ
  • RADYO SOFT
  • TURKUVAZ ROMANTİK
  • TURKUVAZ EFSANE
  • VAV RADYO
  • AHABER RADYO
  • ANEWS RADYO
  • ASPOR RADYO
  • TURKUVAZ ANADOLU
YAYINA MESAJ GÖNDER
GÖNDER

İstanbul'da Mukabele ve Tefsir Programı Yapılan Camiler

İstanbul'da belli başlı camilerde Ramazan ayı boyunca hafızlar mukabele okuyup okunan cüzün özet tefsirini yapıyor. İstanbul'da mukabele ve tefsir yapılan camilerin listesini sizler için derledik.

Seçkin hafızların özel Ramazan mukabeleleri ile her gün okunan cüzün özet tefsiri ise Avcılar Merkez Camii, Bağcılar Merkez Camii, Şirinevler Ulu Camii, Beylikdüzü Fatih Sultan Mehmet Camii, Fatih Camii, Esenler Merkez Camii, Kağıthane Dayehatun Camii, Kartal Merkez Camii, Pendik Çarşı Camii, Sultanbeyli Merkez Camii ve Üsküdar Mihrimah Sultan Camii'nin de aralarında bulunduğu 28 camide yapılacak.

İSTANBUL'DA MUKABELE YAPILAN CAMİLER

AVCILAR – MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ ÖMERYAVUZ AVCILARMERKEZ C. M. K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
SALI ÖMERYAVUZ AVCILARMERKEZ C. M. K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA ÖMERYAVUZ AVCILARMERKEZ C. M. K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE ÖMERYAVUZ AVCILARMERKEZ C. M. K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMA ÖMERYAVUZ AVCILARMERKEZ C. M. K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ ÖMERYAVUZ AVCILARMERKEZ C. M. K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PAZAR ÖMERYAVUZ AVCILARMERKEZ C. M. K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
BAĞCILAR – MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ ADEM DAŞTAN BAĞCILAR MERKEZ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI NESLİBEY ÖZKAN BAĞCILAR MERKEZ C. BAS İ-H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA GÜRSEL ULUSOY BAĞCILAR MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE NESLİBEY ÖZKAN BAĞCILAR MERKEZ C. BAŞ İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA ADEM DASTAN BAĞCILAR MERKEZ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ NESLİBEY ÖZKAN BAĞCILAR MERKEZ C. BA$ İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR GÜRSEL ULUSOY BAĞCILAR MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
BAHÇELİEVLER – ŞİRİNEVLER ULU CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ BAHADDİNTELLİOĞLU HALİM DAĞLI ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI BAHADDİNTELLİOĞLU HALİM DAĞLI ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA BAHADDİNTELLİOĞLU HALİM DAĞLI ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE BAHADDİNTELLİOĞLU HALİM DAĞLI ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA BAHADDİNTELLİOĞLU HALİM DAĞLI ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ BAHADDİNTELLİOĞLU HALİM DAĞLI ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR BAHADDİNTELLİOĞLU HALİM DAĞLI ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ŞİRİNEVLER ULUC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
BAŞAKŞEHİR – BAKMER (BAŞAKŞEHİR KADIN AKTİVİTE MERKEZİ) MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ YASEMİN SENGÖR BAŞAKŞEHİR TUNAHANK.K.Ö ÖĞLE NAMAZ. SONRA
SALI CAHİDE GÜNGÖR B.SEHİRHOCA AHMET YESEVİ K. K. Ö. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇARŞAMBA BELGİNZENGİN B.SEHİRGAZİ SÜLEYMANPAŞA C. K. K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PERŞEMBE REYHAN YAZICI B.SEHİRHOCA AHMET YESEVİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMA KADRİYE İSBUĞA B.SEHİRH. AHMET YESEVİ KIZ K. K. Ö. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ SERAP SAĞLAM B.ŞEHİRHOCA AHMET YESEVİ KK. Ö. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
BAŞAKŞEHİR – HZ. HÜSEYİN CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ FATMA ARSLAN BAŞAKŞEHİR HZ. EBUBEKİRC. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
SALI NEŞE YATAĞAR BAŞAKŞEHİR ÖMER FAHRETTİNPASA C. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
ÇARŞAMBA NUR KOCAAĞA BAŞAKŞEHİR HZ. HÜSEYİNC. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
PERŞEMBE ASİYE KAVAKDAN BAŞAKŞEHİR HZ. HÜSEYİNC. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMA ELİF HÜSEYİNOĞULLARI BAŞAKŞEHİR ÖMER FAHRETTİNPASA C. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMARTESİ NUR KOCAAĞA BAŞAKŞEHİR HZ. HÜSEYİNC. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
BAŞAKŞEHİR – ENSAR CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ ESRA YILMAZ BAŞAKŞEHİR ENSARC. K.K.Ö. 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
SALI ASİYE YILDIZ BAŞAKŞEHİR TUNAHANC. K.K.Ö. 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
ÇARŞAMBA AYSETEZCAN BAŞAKŞEHİR TUNAHANC. K.K.Ö. 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
PERŞEMBE MÜNEVVERALTUNTAS BAŞAKŞEHİR TUNAHANC. K.K.Ö. 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
CUMA YASEMİN ŞENGÖR BAŞAKŞEHİR TUNAHANC. K.K.Ö. 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
CUMARTESİ AYSENURTÜRE BAŞAKŞEHİR İMAMI AZAM C. K. K.Ö. 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
BAŞAKŞEHİR -ŞEYH ŞAMİL CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ FATMA ALKAN BAŞAKŞEHİR HZ. BİLALİ HABEŞİ C. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
SALI AYŞE AKAY BAŞAKŞEHİR HZ. ALİ C. K. K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
ÇARŞAMBA HATİCE CiDİK BAŞAKŞEHİR İMAMI AZAM C. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
PERŞEMBE NESRİN KARAKOÇ BAŞAKŞEHİR M. ESAT COŞAN C. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMA FATMA ELİF ASLAN BASAKSEHİRVEYSELKARANİ C. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMARTESİ FATMA ALKAN BAŞAKŞEHİR HZ. BİLALİ HABEŞİ C. K.K.Ö. 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
BEŞİKTAŞ – SİNANPAŞA CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ SELÇUK DÖNMEZ BEŞİKTAŞ SiNANPAŞA C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI BAYRAM TURAN BEŞİKTAŞ SİNANPAŞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA MUHAMMETGÜNANA BEŞİKTAŞ ANBARLIDERE C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE GÖKAN ÇELİK BEŞİKTAŞ ERTUĞRULTEKKE C. V. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA AHMET DEMİRCİ BEŞİKTAŞ MÜFT. DİN HİZMETLERİ UZM. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ BAYRAM TURAN BEŞİKTAŞ SİNANPAŞA C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR EMRE ÇETİNNAR BEŞİKTAŞ ERHAZİNANBERAĞA C. V. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
BEYKOZ – SERBOSTANİ MUSTAFA AĞA CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ KARABEY DUMAN BEYKOZ SERBOSTANİ MUSTAFAAĞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI KARABEY DUMAN BEYKOZ SERBOSTANİ MUSTAFAAĞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA KARABEY DUMAN BEYKOZ SERBOSTANİ MUSTAFAAĞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE KARABEY DUMAN BEYKOZ SERBOSTANİ MUSTAFAAĞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA KARABEY DUMAN BEYKOZ SERBOSTANİ MUSTAFAAĞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ KARABEY DUMAN BEYKOZ SERBOSTANİ MUSTAFAAĞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR KARABEY DUMAN BEYKOZ SERBOSTANİ MUSTAFAAĞAC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
MEHMET CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ İBRAHİM ERDÖL BEYLİKDÜZÜ F. SULTAN MEHMET C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI MEVLÜT ÖZSOY BEYLİKDÜZÜ F. SULTAN MEHMET C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA ALİ KASAP BEYLİKDÜZÜ F. SULTAN MEHMET C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERSEM8E İBRAHİM ERDÖL BEYLİKDÜZÜ F. SULTAN MEHMET C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA
CUMARTESİ MEVLÜT ÖZSOY BEYLİKDÜZÜ F. SULTAN MEHMET C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR ALİ KASAP BEYLİKDÜZÜ F. SULTAN MEHMET C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
BEYOĞLU – BÜYÜKPİYALE PAŞA CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ İSHAK DANIŞ BEYOĞLU BÜYÜK PİYALE PAŞA C. İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
SALI SEMİH IŞIK BEYOĞLU BÜYÜK PİYALE PASA C. UZMAN İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA FARUK GÜL BEYOĞLU BÜYÜK PİYALE PASA C. M.K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE İSHAK DANIŞ BEYOĞLU BÜYÜK PİYALE PAŞA C. İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMA SEMİH IŞIK BEYOĞLU BÜYÜK PİYALE PAŞA C. UZMAN İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ FARUK GÜL BEYOĞLU BÜYÜK PİYALE PAŞA C. M.K. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PAZAR İSHAK DANIŞ BEYOĞLU BÜYÜK PİYALE PA$A C. İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
BÜYÜKÇEKMECE – MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ CELAL AZHAN EYÜP DİKTAŞ BÜYÜKÇEKMECE İHRAMCIZADE K. K. ÖĞRENCİLERİ (HAFIZ) ÖĞLE NAMAZ. SONRA
SALI CELAL AZHAN EYÜP DİKTAŞ BÜYÜKÇEKMECE İHRAMCIZADE K. K. ÖĞRENCİLERİ (HAFIZ) ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇARŞAMBA CELAL AZHAN EYÜP DİKTAŞ BÜYÜKÇEKMECE İHRAMCIZADE K. K. ÖĞRENCİLERİ (HAFIZ) ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PERŞEMBE CELAL AZHAN EYÜP DİKTAŞ BÜYÜKÇEKMECE İHRAMCIZADE K. K. ÖĞRENCİLERİ (HAFIZ) ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMA CELAL AZHAN EYÜP DİKTAŞ BÜYÜKÇEKMECE İHRAMCIZADE K. K. ÖĞRENCİLERİ (HAFIZ) ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ CELAL AZHAN EYÜP DİKTAŞ BÜYÜKÇEKMECE İHRAMCIZADE K. K. ÖĞRENCİLERİ (HAFIZ) ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PAZARTESİ CELAL AZHAN EYÜP DİKTAŞ BÜYÜKÇEKMECE İHRAMCIZADE K. K. ÖĞRENCİLERİ (HAFIZ) ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇEKMEKÖY – HACI YUSUF CEBİR MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MURAT KONUKÇU ERHAN AYVALI ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. İ.H. ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI MURAT KONUKÇU ERHAN AYVALI ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. İ.H. ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA MURAT KONUKÇU ERHAN AYVALI ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. İ.H. ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE MURAT KONUKÇU ERHAN AYVALI ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. İ.H. ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA MURAT KONUKÇU ERHAN AYVALI ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. İ.H. ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ MURAT KONUKÇU ERHAN AYVALI ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. İ.H. ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR MURAT KONUKÇU ERHAN AYVALI ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. İ.H. ÇEKMEKÖY H. YUSUF CEBİRC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ESENLER – MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MUHAMMET TOSUN ESENLER MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI MUHAMMET TOSUN ESENLER MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA MUHAMMET TOSUN ESENLER MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE MUHAMMET TOSUN ESENLER MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA MUHAMMET TOSUN ESENLER MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ MUHAMMET TOSUN ESENLER MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR MUHAMMET TOSUN ESENLER MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
FATİH – FATİH CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ İLKER KONCA FATİH C. ERKEK K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI MUHAMMET PETMEZCİ FATİH C. ERKEK K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA ÜMİTTUNCEL FATİH C. ERKEK K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE MÜCAHİT COŞKUN FATİH C. ERKEK K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA İLKER KONCA FATİH C. ERKEK K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ MUHAMMET PETMEZCİ FATİH C. ERKEK K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR ÜMİTTUNCEL FATİH C. ERKEK K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
GÜNGÖREN – KÖYİÇİ MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ BÜŞRA ÖZSOY GÜNGÖREN ENGELLİLER MERKEZİ GEÇİCİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI BÜŞRA ÖZSOY GÜNGÖREN ENGELLİLER MERKEZİ GEÇİCİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA BÜŞRA ÖZSOY GÜNGÖREN ENGELLİLER MERKEZİ GECİCİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE BÜŞRA ÖZSOY GÜNGÖREN ENGELLİLER MERKEZİ GEÇİCİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA BÜŞRA ÖZSOY GÜNGÖREN ENGELLİLER MERKEZİ GEÇİCİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ BÜŞRA ÖZSOY GÜNGÖREN ENGELLİLER MERKEZİ GECİCİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZARTESİ BÜŞRA ÖZSOY GÜNGÖREN ENGELLİLER MERKEZİ GEÇİCİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KAĞITHANE – ÇAĞLAYAN YENİ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ SELİM GÖÇER KAĞITHANE ÇAĞLAYANYENİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI SELİM GÖÇER KAĞITHANE ÇAĞLAYANYENİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA SELİM GÖÇER KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE SELİM GÖÇER KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA SELİM GÖÇER KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C, M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ SELİM GÖÇER KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR SELİM GÖÇER KAĞITHANE ÇAĞLAYANYENİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KAĞITHANE – DAYEHATUN CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ NECMETTİN ÖMÜRLÜ KAĞITHANE DAYEHATUNC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI NECMETTİN ÖMÜRLÜ KAĞITHANE DAYEHATUNC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA NECMETTİN ÖMÜRLÜ KAĞITHANE DAYEHATUNC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE NECMETTİN ÖMÜRLÜ KAĞITHANE DAYEHATUNC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA NECMETTİN ÖMÜRLÜ KAĞITHANE DAYEHATUNC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ NECMETTİN ÖMÜRLÜ KAĞITHANE DAYEHATUNC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR NECMETTİN ÖMÜRLÜ KAĞITHANE DAYEHATUNC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KARTAL – MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ ÇETİN GEZGİN KARTALMERKEZ C.M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI AHMET YAYLA KARTAL MERKEZ C. İ. H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA ÇETİN GEZGİN KARTAL MERKEZ C.M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE AHMET YAYLA KARTAL MERKEZ C. İ. H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA ÇETİN GEZGİN KARTAL MERKEZ C.M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KARTAL-KAVAKLI CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MEHMET KARA KARTAL KAVAKLI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
SALI FATİH ŞAHİN KARTAL KAVAKLI C. i. H. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇARŞAMBA MEHMET KARA KARTAL KAVAKLI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PERŞEMBE FATİH ŞAHİN KARTAL KAVAKLI C. i. H. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMA MEHMET KARA KARTAL KAVAKLI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ FATİH ŞAHİN KARTAL KAVAKLI C. İ. H. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PAZARTESİ MEHMET KARA KARTAL KAVAKLI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. SONRA
KÜÇÜKÇEKMECE – ÇAMLIKALTI MEHMET AKİF CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ OSMAN KAYMAZ KÜCÜKCEKMECE CAMLI KALTI M. AKİF C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI OSMAN KAYMAZ KÜÇÜKÇEKMECE ÇAMLI KALTI M. AKİF C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA OSMAN KAYMAZ KÜCÜKCEKMECE ÇAMLI KALTI M. AKİF C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE OSMAN KAYMAZ KÜÇÜKÇEKMECE ÇAMLI KALTI M. AKİF C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA OSMAN KAYMAZ KÜÇÜKÇEKMECE ÇAMLI KALTI M. AKİF C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ OSMAN KAYMAZ KÜÇÜKÇEKMECE ÇAMLI KALTI M. AKİF C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR OSMAN KAYMAZ KÜÇÜKÇEKMECE ÇAMLI KALTI M. AKİF C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
MALTEPE – CUMHURİYET CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK BAHRİ KAZAN MUSTAFA YAVAŞ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK BAHRİ KAZAN MUSTAFA YAVAŞ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK BAHRİ KAZAN MUSTAFA YAVAŞ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK BAHRİ KAZAN MUSTAFA YAVAŞ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK BAHRİ KAZAN MUSTAFA YAVAŞ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK BAHRİ KAZAN MUSTAFA YAVAŞ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK BAHRİ KAZAN MUSTAFA YAVAŞ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PENDİK-ÇARŞI CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ H.İBRAHİM HAYKIR i. NECATİ GÖZSÜZ PENDİK ÇARŞI C. M. K. PENDİK CARSI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI H.İBRAHİM HAYKIR İ. NECATİ GÖZSÜZ PENDİK ÇARŞI C. M. K. PENDİK CARSI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA H.İBRAHİM HAYKIR İ. NECATİ GÖZSÜZ PENDİK ÇARŞI C. M. K. PENDİK CARSI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE H.İBRAHİM HAYKIR İ. NECATİ GÖZSÜZ PENDİK ÇARŞI C. M. K. PENDİK CARSI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA H.İBRAHİM HAYKIR İ. NECATİ GÖZSÜZ PENDİKÇARŞI C. M. K. PENDİK CARSI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ H.İBRAHİM HAYKIR i. NECATİ GÖZSÜZ PENDİKÇARŞI C. M. K. PENDİK CARSI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZARTESİ H.İBRAHİM HAYKIR İ. NECATİ GÖZSÜZ PENDİKÇARŞI C. M. K. PENDİKÇARŞI C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SANCAKTEPE – SAMANDIRA EBUBEKİR SIDDIK CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MİKAİLTEKCE SANCAKTEPE EBUBEKİRSIDDIKC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI RAMAZAN GÜNDOĞDU SANCAKTEPE EBUBEKİRSIDDIKC. V. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA MİKAİLTEKCE SANCAKTEPE EBUBEKİRSIDDIKC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE RAMAZAN GÜNDOĞDU SANCAKTEPE EBUBEKİRSIDDIKC. V. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA MİKAİLTEKCE SANCAKTEPE EBUBEKİRSIDDIKC. İ.H. CUMA NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ RAMAZAN GÜNDOĞDU SANCAKTEPE EBUBEKİRSIDDIKC. V. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR MİKAİLTEKCE SANCAKTEPE EBUBEKİRSIDDIKC. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SULTANBEYLİ – MERKEZ CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
Pazartesi ADNAN GÜLTEKİN SULTANBEYLİ MERKEZ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Salı NURULLAH AKDA$ SULTANBEYLİ K. SULTAN SÜLEYMAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Çarşamba AVNİ AKBULUT SULTANBEYLİ KATİPOĞLU C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Perşembe MUSTAFA BARMAK SULTANBEYLİ BİLALİ HABEŞİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Cuma RAMAZAN YILDIRIM SULTANBEYLİ AHMET YESEVİ C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Cumartesi REŞİT DEMİR SULTANBEYLİ SAFİYE ÇIKRIKÇIOĞLU C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Pazar M.EMİN ÇOLAK SULTANBEYLİ EBUBEKİRSIDDIKC. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÜMRANİYE – DAVUT DEDE CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
SALI İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
ÇARŞAMBA İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
PERŞEMBE İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
CUMA İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
CUMARTESİ İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
PAZAR İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
ÜMRANİYE- MEDİNE CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ HATİCE EREN ÜMRANİYE CEVHERAĞA KIZ K. K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
SALI MERYEM TASDEMİR ÜMRANİYE KIZ K. K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
ÇARŞAMBA AY$E YÜCER ÜMRANİYE KIZ K. K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
PERŞEMBE REFİA KAPLAN ÜMR. HUZUR SİTESİ KIZ K. K. ÖĞRT. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
CUMA ASLI KILIÇARSLAN ÜMR. AZİZ MAHMUT HÜDAYİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
CUMARTESİ GÖNÜL KARA ÜMR. AZİZ MAHMUT HÜDAYİ K.K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
PAZAR NİHALÖZMUTLU ÜMR. MEHMET AKİF ERSOY K. K.Ö. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
ÜSKÜDAR – MİHRİMAH SULTAN CAMİİ MUKABELE PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
CUMA KASIM KUZYURT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ KASIM KUZYURT ÜSKÜDARMİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE KASIM KUZYURT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ KASIM KUZYURT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA KASIM KUZYURT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ KASIM KUZYURT ÜSKÜDARMİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI KASIM KUZYURT ÜSKÜDARMİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA KASIM KUZYURT ÜSKÜDARMİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ KASIM KUZYURT ÜSKÜDARMİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE KASIM KUZYURT ÜSKÜDARMİHRİMAH SULTAN C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA MUSTAFA ALTIN ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. UZMAN İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ HÜSEYİN AKBULUT ÜSKÜDAR MİHRİMAH SULTAN C. M.K. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE

İSTANBUL'DA TEFSİR YAPILAN CAMİLER

AVCILAR – MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ M. SÖNMEZ BAYRAKTAR AVCILAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
SALI M. SÖNMEZ BAYRAKTAR AVCILAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CARSAM BA M. SÖNMEZ BAYRAKTAR AVCILAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE M. SÖNMEZ BAYRAKTAR AVCILAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMA M. SÖNMEZ BAYRAKTAR AVCILAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ M. SÖNMEZ BAYRAKTAR AVCILAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PAZAR M. SÖNMEZ BAYRAKTAR AVCILAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
BAĞCILAR – MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ NESLİBEY ÖZKAN BAĞCILAR MERKEZ C. BAŞİ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI BÜNYAMİN KAHRAMAN İL MÜFTÜ YARDIMCISI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA ÖMER ERDEN İL MÜFTÜ YARDIMCISI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE MUSA UZUN BAĞCILAR İLÇE MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA KAMİL ABDULLAHOĞLU BAĞCI LAR M ÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ İBRAHİM KARTAL FATİH MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR ABDURRAHMANALTAY EMEKLİ MÜFTÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
BAHÇELİEVLER – ŞİRİNEVLER ULU CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ A8DURRAHM AN AKBAŞ BAHÇELİEVLER MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI MUSTAFA AÇI KALIN BAKIRKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA RAM İS KOÇ BAHÇELİEVLER MÜFTÜLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE ALİ RIZA TEMEL EMEKLİ HASEKİ EĞİTİM MERKEZİ GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA ÖMER FARUK BİLGİLİ BAHÇELİEVLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ ÖMER DİNÇ BAHÇELİ EVLER MÜFTÜLÜĞÜ M URAKI Bl ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR SABRİ ÖZGÖKÇE BAHÇELİ EVLER MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
BAŞAKŞEHİR – BAKMER (BAŞAKŞEHİR KADIN AKTİVİTE MERKEZİ) TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ AYŞE GÜLER BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
SALI AYŞE GÜLER BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇARŞAMBA AYŞE GÜLER BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PERŞEMBE AYŞE GÜLER BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMA AY$E GÜLER BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ AYŞE GÜLER BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
BAŞAKŞEHİR – HZ. HÜSEYİN CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ FATMA AYDIN BASAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
SALI FATMA AYDIN BASAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
ÇARŞAMBA FATMA AYDIN BASAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
PERŞEMBE FATMA AYDIN BASAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMA FATMA AYDIN BASAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMARTESİ FATMA AYDIN BASAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
BAŞAKŞEHİR – ENSAR CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ DİLEK ÇELENK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
SALI DİLEK ÇELENK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
ÇARŞAMBA DİLEK ÇELENK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
PERŞEMBE DİLEK ÇELENK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
CUMA DİLEK ÇELENK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
CUMARTESİ DİLEK ÇELENK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ 14:00-16:00 SAATLERİ ARASI
BAŞAKŞEHİR -ŞEYH ŞAMİL CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ FATMA KESİK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
SALI FATMA KESİK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
ÇARŞAMBA FATMA KESİK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
PERŞEMBE FATMA KESİK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMA FATMA KESİK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
CUMARTESİ FATMA KESİK BAŞAKŞEHİR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ 10:00-12:00 SAATLERİ ARASI
BEŞİKTAŞ – SİNANPAŞA CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ AHMET DEMİRCİ BEŞİKTAŞ MÜFTÜLÜĞÜ DİN HİZMETLERİ UZMANI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI HIZIR HİLMİ YILMAZ BEŞİKTAŞ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA AHMET DEMİRCİ BEŞİKTAŞ MÜFTÜLÜĞÜ DİN HİZMETLERİ UZMANI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE KAMİL HATİPOĞLU EMEKLİ BAŞKANLIK VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA İSMAİLÖZELBAŞ BEŞİKTAŞ MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ AHMET DEMİRCİ BEŞİKTAŞ MÜFTÜLÜĞÜ DİN HİZMETLERİ UZMANI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR İSMAİLÖZELBAŞ BEŞİKTAŞ MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
BEYKOZ – SERBOSTANİ MUSTAFA AĞA CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ ALİ EFE BEYKOZ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI AYDIN YÖNDEM BEYKOZ MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA ALİ EFE BEYKOZ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE AYDIN YÖNDEM BEYKOZ MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA ALİ EFE BEYKOZ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ AYDIN YÖNDEM BEYKOZ MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR ALİ EFE BEYKOZ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
BEYLİKDÜZÜ – FATİH SULTAN MEHMET CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ EYYUP DEMİR BEYLİKDÜZÜ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI LÜTFİ AYDIN BEYLİKDÜZÜ MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA EYYUP DEMİR BEYLİKDÜZÜ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE LÜTFİ AYDIN BEYLİKDÜZÜ MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA VAAZI TEFSİR PROGRAMI
CUMARTESİ EYYUP DEMİR BEYLİKDÜZÜ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR LÜTFİ AYDIN BEYLİ KDÜZÜ M ÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
BEYOĞLU – BÜYÜKPİYALE PAŞA CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ SEMİH IŞIK BEYOĞLU BÜYÜKPİYALE PASA C. UZMAN i.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
SALI TEVFİKYAVUZ BEYOĞLU MUMCUAZADE C.. İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CARSAM 8A SEMİH IŞIK BEYOĞLU BÜYÜKPİYALE PASA C. UZMAN İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE SEMİH IŞIK BEYOĞLU BÜYÜKPİYALE PAŞA C. UZMAN İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMA TEFSİR PROGRAMI İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ TEVFİKYAVUZ BEYOĞLU MUMCUAZADE C.. İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
PAZAR SEMİH IŞIK BEYOĞLU BÜYÜKPİYALE PASA C. UZMAN İ.H. İKİNDİ NAMAZ. ÖNCE
BÜYÜKÇEKMECE – MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ HlDIR BAYSARA BÜYÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
SALI GÜNDÜZ KARAKAŞ BÜYÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇARŞAMBA İRFAN ÜSTÜNDAĞ BÜYÜKÇEKMECE MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PERŞEMBE BEKİR KESGİN EMEKLİ İMAM-HATİP/BÜYÜKÇEKMECE ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMA MEHMET NARİN EMEKLİ MÜFTÜ/TEKİRDAĞ-SARAY ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ HIDIR BAYBARA BÜYÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PAZAR GÜNDÜZ KARAKAŞ BÜYÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇEKMEKÖY – HACI YUSUF CEBİR MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MUHAMMET SUİÇMEZ ÇEKMEKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI MUHAMMET SUİÇMEZ ÇEKMEKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA MUHAMMET SUİÇMEZ ÇEKMEKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE MUHAMMET SUİÇMEZ ÇEKMEKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA MUHAMMET SUİÇMEZ ÇEKMEKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ MUHAMMET SUİÇMEZ ÇEKMEKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR MUHAMMET SUİÇMEZ ÇEKMEKÖY MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ESENLER – MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ HALİL SEKERCİ ESENLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI HALİL ŞEKERCİ ESENLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA HALİL SEKERCİ ESENLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE HALİL SEKERCİ ESENLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA HALİL SEKERCİ ESENLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ HALİL SEKERCİ ESENLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR HALİL ŞEKERCİ ESENLER MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
FATİH – FATİH CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ GALİP USTA ESENLER M ÜFTÜLÜĞÜ CEZAEVİ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI SALİH BALABAN FATİH MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA HAMDİ ARSLAN ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE ABDULLAH BAŞAK FATİH MÜFTÜLÜĞÜ BAŞ VAİZ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ ÜMRAN KİLIÇER FATİH MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR HALİL İBRAHİM KUTLAY ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
GÜNGÖREN – KÖYİÇİ MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
Pazartesi TÜBA ASLAN GÜNGÖREN MÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Salı NİMET YILMAZ GÜNGÖREN MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Çarşamba MUHLİSE ARZUPECENEK GÜNGÖREN MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Perşembe NİMET YILMAZ GÜNGÖREN MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Cuma MUHLİSE ARZUPEÇENEK VAİZ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Cumartesi NİMET YILMAZ GÜNGÖREN MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Pazar NİMET YILMAZ GÜNGÖREN MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KAĞITHANE – ÇAĞLAYAN YENİ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ SALİHİBİLOĞLU KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI SALİHİBİLOĞLU KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA SALİHİBİLOĞLU KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE SALİHİBİLOĞLU KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA SALİHİBİLOĞLU KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ SALİHİBİLOĞLU KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR SALİHİBİLOĞLU KAĞITHANE ÇAĞLAYAN YENİ C. İ.H. ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KAĞITHANE – DAYEHATUN CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MEVLÜT HALİLOĞLU KAĞITHANE MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI DR. ZEKERİYA TÜFEKÇİOĞLU KAĞITHANE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA HAŞAN ERGÜN KAĞITHANE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE AHMET FEVZİ KOÇ KAĞITHANE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KARTAL – MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ ÜMİT KARTAL KARTAL MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI ALİ ARICAN KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA S.OKTAY AKTÜRKOĞLU KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ 3 ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE M AHİR ATA KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ DİN HİZ.UZMANI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA HALİT ÇAVUŞ KARTAL MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
KARTAL-KAVAKLI CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MUSTAFA BAYTAR KARTAL MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
SALI S.OKTAY AKTÜRKOĞLU KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
ÇARŞAMBA ÜMİT KARTAL KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PERŞEMBE ALİ ARICAN KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMA MUSTAFA BAYTAR KARTAL MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ AYDIN ÇAMLICA KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
PAZAR HALİT ÇAVUŞ KARTAL MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. SONRA
KÜÇÜKÇEKMECE – ÇAMLIKALTI MEHMET AKİF CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ HAŞAN GÜLER KÜÇÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI HÜSNİ BAŞARI KÜÇÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA MEHMET AKTOPRAK EMEKLİ İLÇE MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE AHMET KAYA KÜÇÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA HÜSNİ BAŞARI KÜÇÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ AHMET KAYA KÜÇÜKÇEKMECE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR MUSTAFA TEMEL KÜÇÜKÇEKMECE MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
MALTEPE – CUMHURİYET CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ İSMAİL HAKKI ERTÜRK İMAMET HİTABET VAKFI BAŞKANI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI ABDULLAH BABAOĞLU MALTEPE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA AHMET YILMAZ MALTEPE MÜFTÜLÜĞÜ CEZAEVİ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE AHMET DUR MALTEPE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA AHMET İNCİLER YRD.DOC.DR. FATİH ÇOLLAK MALTEPE MÜFTÜSÜ EMEKLİ ÖĞRETİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ MEHMET AYDIN MALTEPE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR İBRAHİM HAMARAT MALTEPE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PENDİK-ÇARŞI CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ SEYFİ BOZKUŞ PENDİK MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI ADNAN BALTACI PENDİK MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA ADEM ÖZDEMİR PENDİK MÜFTÜLÜĞÜ UZMAN VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE CELALETTİNTAŞDELEN PENDİK MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA MEHMET YAMAN PENDİK MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMARTESİ ADNAN BALTACI PENDİK MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR CELALETTİNTAŞDELEN PENDİK MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SANCAKTEPE – SAMANDIRA EBUBEKİR SIDDIK CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ MUAMMERTURAN SANCAKTEPE MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SALI MEHMET AKDENİZ SANCAKTEPE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÇARŞAMBA MEHMET ZEKİ 8AKIRCIOĞLU SANCAKTEPE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PERŞEMBE ORHANTUNA SANCAKTEPE MÜFTÜLÜĞÜ ŞUBE MÜDÜRÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
CUMA MEHMET AKDENİZ SANCAKTEPE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ CUMA NAMAZ. SONRA
CUMARTESİ PROF. DR. ABDULHAKİT BİRİCİK MARAMARA ÜNİVERSİTESİ İL FAK. ÖĞR. ÜYESİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
PAZAR MEHMET ZEKİ 8AKIRCIOĞLU SANCAKTEPE MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
SULTANBEYLİ – MERKEZ CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
Pazartesi BÜRHAN KELEŞ SULTANBEYLİ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Salı ABDÜLHAMİD ESMELİ SULTANBEYLİ MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Çarşamba ADEM GENÇ SULTANBEYLİ MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Perşembe BÜRHAN KELEŞ SULTANBEYLİ MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Cuma ABDÜLHAMİD ESMELİ SULTANBEYLİ MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Cumartesi ADEM GENÇ SULTANBEYLİ MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
Pazar BÜRHAN KELEŞ SULTANBEYLİ MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE
ÜMRANİYE – DAVUT DEDE CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ İMRANELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BA$VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
SALI İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
ÇARŞAMBA İMRANELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
PERŞEMBE İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
CUMA İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
CUMARTESİ İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
PAZAR İMRAN ELAGÖZ TAŞKIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (11.00)
ÜMRANİYE- MEDİNE CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
PAZARTESİ NEZİHE SAĞLAM FATİH M ÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
SALI NURDAN SUBAŞI ÜMRANİYE M ÜFTÜLÜĞÜ ADRB VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
ÇARŞAMBA NURAY AKGÜL ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜ ADRBVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
PERŞEMBE ŞULE SARAÇ MALTEPE/MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
CUMA AYŞE KAYİR ÜSKÜDAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
CUMARTESİ EMİNE ARSLAN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
PAZAR ELİF AYDIN ÜMRANİYE MÜFTÜLÜĞÜVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE (10.00)
ÜSKÜDAR – MİHRİMAH SULTAN CAMİİ TEFSİR PROGRAMI OKUNACAĞI VAKİT
CUMA PROF. DR. HAŞAN KAM İL YILMAZ İSTANBUL MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ DR. ADİL BOR PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MUDURU ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR PROF. DR. ÖMERÇELİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞ.ÜYESİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ PROF.DR. MURATSÜLÜN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞ.ÜYESİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI BÜNYAMİN KAHRAMAN İL MÜFTÜ YARDIMCISI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA İSMAİLÖZELBAŞ BEŞİKTAŞ MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE M.EMİN KILIÇ HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ EĞİTİM MERKEZİ EĞİTİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA DR. ENVER OSMAN KAAN ÜSKÜDAR MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ DR. ADİL BOR PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MUDURU ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR TALİP AKBAL PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ EĞİTİM MERKEZİ EĞİTİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ PROF.DR. MURATSÜLÜN MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞ.ÜYESİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI BÜNYAMİN KAHRAMAN İL MÜFTÜ YARDIMCISI ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA İLYAS YILMAZTÜRK ÜMRANİYE MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE M.EMİN KILIÇ PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ EĞİTİM MERKEZİ EĞİTİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA OSMAN EĞİN HASEKİ ABDURRAHMANGÜRSES EĞİTİM MERKEZİ MUDURU ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ DR. ADİL BOR PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MUDURU ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR PROF. DR. MEHMET EMİN MAŞALI MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞ.ÜYESİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ İSMAİLÖZELBAŞ BEŞİKTAŞ MÜFTÜLÜĞÜ BAŞVAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI PROF. DR. ÖMERÇELİK MARMARA ÜNİVERSİTESİ İLAHİYAT FAKÜLTESİ ÖĞ. ÜYESİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA KAMİL HATİPOĞLU EMEKLİ BAŞKANLIK VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE AHMET CAZIR ÜSKÜDAR MÜFTÜLÜĞÜ CEZAEVİ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA DR. ENVER OSMAN KAAN ÜSKÜDAR MÜFTÜSÜ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ DR. ADİL BOR PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ MUDURU ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZAR M.EMİN KILIÇ PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ EĞİTİM MERKEZİ EĞİTİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PAZARTESİ BİLAL DUT ÜSKÜDAR MÜFTÜLÜĞÜ CEZAEVİ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
SALI MEHMET VİSALİ TOSCUOĞLU ÜSKÜDAR MÜFTÜLÜĞÜ VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
ÇARŞAMBA KAMİL HATİPOĞLU EMEKLİ BAŞKANLIK VAİZİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
PERŞEMBE ORHAN KAYMAK KADI KÖY M ÜFTÜLÜĞÜ VAİ Zİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMA MEHMET KILIÇ PENDİK HASEKİ DİNİ YÜKSEK İHTİSAS MERKEZİ EĞİTİM MERKEZİ EĞİTİM GÖREVLİSİ ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE
CUMARTESİ DR. ENVER OSMAN KAAN ÜSKÜDAR MÜFTÜSÜ

ÖĞLE NAMAZ. ÖNCE TEFSİR ÖĞLE NAMAZ. SONRA MUKABELE

Kaynak: İslam ve İhsan

BİZE ULAŞIN