-

“Gedson Transferi Bitti Diyebilirim”

Fotomaç Gazetesi muhabiri Savaş Çorlu, Galatasaray taraftarının merakla beklediği Gedson Fernandes transferinin bitmek üzere olduğunu söyledi.

Fotomaç gazetesi muhabiri Savaş Çorlu, A Spor Radyo'da Koray Baloğlu'nun sunduğu Spor Trafiği programında Galatasaray taraftarını heyecanlandıracak açıklamalar yaptı.

Savaş Çorlu sarı kırmızılı takımın Gedson Fernandes transferini bitirmeye çok yakın olduğunu belirtti. Çorlu, "Gedson Fernandes transferi bitti, bitiyor. Artık "bitti" bile diyebilirim. Ödeme planı konuşuluyor, küçük sorunlar var" dedi.

Gedson Fernandes için Galatasaray'ın toplam 10 milyon euro'luk bonservis bedeli ödeyeceğini belirten Çorlu, "Başkan Burak Elmas bu transferle bizzat kendisi ilgileniyor. Gedson Fernandes de Galatasaray'a gelmeyi çok istiyor. Galatasaray, Gedson Fernandes'i bu kez tapusuyla birlikte transfer edecek. 2 milyon Euro peşin, 8 milyon Euro ise taksitle ödenmek üzere Benfica'ya toplam 10 milyon Euro verilecek. Şu anda sonraki satıştan pay konusu görüşülüyor" ifadelerini kullandı.

Bu Haberi Paylaş:
BİZE ULAŞIN